Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 3***, Altoona

Snadná online rezervace Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Altoona bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton (Hotely), ubytování Altoona, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 3*** (Hotely), Altoona

215 Adventureland Drive NW , Altoona, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton
Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 1Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 2Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 3Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 4Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 5Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 6Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 7Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 8Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 9Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 10Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 11Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 12Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 13Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 14Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 15Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 16Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 17Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 18Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 19Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 20Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 21Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 22Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 23Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 24Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 25Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 26Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 27Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 28Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 29Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 30Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 31Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 32Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 33Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 34Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 35Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 36Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 37Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 38Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 39Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 40Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 41Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 42Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton 43

Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton, a 3-star hotel, is a property set in Altoona. The accommodation features a 24-hour front desk.

Des Moines is 14 km from the hotel. The nearest airport is Des Moines International Airport, 22 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton)

Jídlo a pití

Možnosti snídaně

Bazén a wellness

Fitness centrum, Krytý bazén (po celý rok), Bazén

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně, Trezor, Úschova zavazadel

Úklidová služba

Služba praní

Zázemí pro business

Business centrum

Různé

Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, JCB, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Hampton Inn and Suites Altoona-Des Moines by Hilton)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.